Arama Motorların Kayıt

Hükümdar Bilişim olarak sadece web tasarımı konusunda sınırlı olmayıp, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında olan ‘’ arama motorlarına kayıt ‘’ sürecinde de birlikte adım atmayı planlayarak sonrasında sizlere neler yapmanız gerektiği konusunda da kısa da olsa anlayacağınız türden bilgi aktarımları yapmaktayız.

Arama Motorları Nedir?
Hepimiz aslında Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarını bilmekteyiz. Bilgisayarımızdan tarayıcımıza girerek herhangi bir konuda arama yapmak istediğimiz zaman bu arama motorlarına girerek işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Ancak web sitesi yaptıracak olan bir kişinin kendi yaptırdığı sitesinin de bu arama motorlarında çıkması için bir takım işlemleri yapması gerekmektedir. Eğer sadece web tasarımı yaparak sizlere teslim eden bir firma ile çalışırsanız sadece görsel anlamda bir sayfa oluşturmaktan ibaret olup kesinlikle internet sitenizde paylaşımlarınız Google gibi büyük arama motorlarında çıkmayacak sonucunda ise ürünlerinizin tanıtımını ya da sunduğunuz hizmetleri görememeleri anlamına gelmektedir. Arama motorlarına kayıt işlemi aynı zamanda SEO hizmetlerinin de vazgeçilmez bir parçasıdır.

Hükümdar Bilişim İle Arama Motorlarına Kayıt Ettirme!
Hükümdar Bilişim hizmetleri ile herhangi bir kategoride web sitesi yaptırmak istediğiniz zaman sizin isteğiniz doğrultusunda bir tasarım oluşturarak ilgili bilgileri almak ve sonrasında siteyi yayın hayatına soktuktan sonra artık firmanızın sunduğu hizmetlerden ya da satıştaki ürünleriniz dünyaya açılmış oldu diyebiliyoruz. Ancak arama motorlarına kayıt işlemi sizin tarafınızdan eğer anlamadığınız bir konu ise yapmanız oldukça zor olacaktır. Gerekli araştırmaları yaparak belki günlerce uğraşarak öğrenme şansınız olabilir. Bizler sizi yormadan Arama motorlarının başında gelen Google olmak üzere Yandex ve Bing gibi diğer arama motorları da dahil kayıt işlemini yapabilmekteyiz. Bu kaydın yapılmasından sonra web sitenize eklemiş olduğunuz tüm paylaşımlar hızlı bir şekilde arama motorlarında kayıt olacak ve artık ziyaretçileriniz kolayca sizleri bulabileceklerdir.