Hakkımızda

Hükümdar Bilişim Web Tasarım Hizmetleri
Kuruluş 2008 – 2009

Web dünyasının modern ve profesyonel yüzü Hükümdar Bilişim hizmetleri kurulduğu 2008 yılından bu yana yapmış olduğu web tasarımlarında çağdaş modernizeyi gururla temsil eden bir firmadır. Kuruluşumuz 8 yılı aşkın bir süredir değerli müşterilerimize sunduğu hizmet kalitesinden hiçbir taviz vermeden yürüttüğü çalışmaları sürekli güncellenen programları ile desteklemesi ve hızlı bir şekilde tasarımlarına yansıtması prensibi sayesinde bütün müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

Hükümdar Bilişim ailesi bünyesinde yazılım mühendisleri, bilgi teknolojileri, Seo uzmanları ve içerik yöneticilerini barındıran profesyonel bir anlayışla ve en gelişmiş teknik donanımı kullanan yüksek kapasiteli web tasarımı ve hosting sağlayıcısıdır. Bugüne kadar tasarımını yaptığımız Tekfen Holding, Fıratpen, Baransan Holding, Atasay Kuyumculuk, Altınbaş, Koçak Gold gibi son derece büyük firmaların yanı sıra Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı gibi devlet kuruluşlarına profesyonel hizmet sunmuş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Son derece incelik gerektiren yüzlerce algoritmanın birleştiği Web tasarımı alanında çok sayıda ödül almış olan kuruluşumuz değerli müşterilerimizin göstermiş olduğu yüksek teveccühe layık olmanın bilinci ile yoluna kararlı bir şekilde devam etmektedir.

Değişik dönemlerde bünyesine gokcebilisim.com, intaguar.com, mediguark.com ve webhizmetleri.com gibi web tasarım firmalarını katanHükümdar Bilişim Hizmetleri web dünyasını uzman kadrosu ile şekillendirmeye devam ediyor.

Bugüne kadar güvenliğin ön planda olduğu kamu kurum ve kuruluşlarının dışında çok sayıda Holding seviyesinde kuruluşun tasarımlarında imzası bulunan Hükümdar Bilişim Hizmetleri yüksek işlem kapasitesine sahip sigorta şirketleri için geliştirilmiş özel yazılımlar kullanmaktadır.

Değişimci ve yenilikçi bir anlayışla kadromuzda bulunan çalışma arkadaşlarımızı en ileri düzeyde teknik donanıma sahip kalifiyeli personel seviyesine getirmek için sürekli eğitimlerinin geliştirilmesini sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz büyük işlerde profesyonelliğini kanıtlamış olan şirketimiz yazılım piyasasında istediği hedefi yakalamış durumdadır.

Günlük düşünen değil hayallerini ve hedeflerini yıllara yayarak yaptığımız hizmetleri sürekli hale getiren bir şirket olduk. Bugüne kadar bizleri tasarımını yaptığımız müşterilerimizin dışında yazılım ve bilişim dünyasıyla hiç alâkası olmayan kişi veya kuruluşlar ziyaret ederek güler yüzlü anlayışımızdan ve elimizden gelen her konuda yardımcı olmamızdan dolayı kendileri ile kalıcı dostluklar kurmuş olduk. Ekibimizle birlikte birbirinden başarılı işlere imza atmamız ve almış olduğumuz tüm işlerin zamanında ve talep edildiği şekilde müşterilerimize teslim etmiş olmamızdan kaynaklanan memnuniyetin dile getirilmesi ile gerçekleşen bu dostluklarımız halen devam etmektedir. Bu memnuniyetin getirisi olarak Türkiye’ nin bütün bölgelerine vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi firmamızı ülke çapında tanınan bir şirket yapmıştır. Değerli müşterilerimizde sağladığımız güvenin neticesi olarak müşterimiz nerede olursa olsun sanki aynı şehirdeymiş kadar bizlere güvenmiştir ve bizler bu güvene layık olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlerinde aklınızda bilişim, yazılım ve web tasarımı ile ilgili sorularınız varsa mutlaka bizlerle paylaşmanızı isteriz. Uzman kadromuz ve en üst seviyede teknolojimiz ile sizlerin hizmetinde olmaktan ve şirketimize fiziki olarak gelmeniz halinde sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

SAYGILARIMIZLA

Bir görüntü simgesi için standart Mesaj upload
Web Tasarım
Web Tasarıma ihtiyacı olan tüm bireysel ya da kurumsal firmalar son zamanlarda Hükümdar Bilişim firmamızı tercih etmektedirler.
Bir görüntü simgesi için standart Mesaj upload
Mobil Uygulama
Hükümdar Bilişim olarak Türkiye’nin en iyi ve kaliteli uygulamalarını yapmaktayız. Onlarca referansımızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bir görüntü simgesi için standart Mesaj upload
SEO
Google ya da diğer tüm arama motorlarında rakiplerinize göre bir adım önde sıralamalara girmek istiyorsanız Hükümdar Bilişim’in sizlere önerileri var!

Çalışmalarımızdaki Başarılarımız

Design 80%
Content 63%
Social Media 70%
Strategy 95%
Usability 58%

Çalışma Arkadaşlarımız

Ekip üyesinin resmi
Ali YILMAZ SEO UZMANI
Profesyonel SEO Uzmanımız ile iletişime geçerek SEO hakkında tüm analizleri beraber yapabilirsiniz.
Ekip üyesinin resmi
Şeyma SEVER SEO Danışmanı
SEO ile ilgili tüm soru ve sorunlarınıza yardımcı olabilmek adına sizlerde gelecek olan tüm detaylara açıklık getirebilirim.
Ekip üyesinin resmi
Necip KEMAL Mobil Uygulama Uzmanı
Bir Mobil Uygulamaya ihtiyacınız varsa aklınıza takıla tüm sorulara cevap verebilirim. Bizimle iletişime geçin ve Mobil Uygulamanızı beraber yapalım.

Yazılımlarımız

Javascript

Javascript ile ilgili profesyonel kadromuz sayesinde artık kodlarınıza tamamen biz hakim olabiliriz.

HTML5

Artık HTML tarafını profesyonel bir şekilde aşarak HTML5 formatındaki tüm kodlar bilgi birikimize yansımaktadır.

CSS3

CSS ile ilgili kodlara olan hakimiyetimiz tamamen Türkiye geneli coderlere bile destek verebilecek kadar üstün kılınmaktadır.

PHP

PHP sitelerinize ya da PHP yazılımlarınıza destek verebilir, aynı zamanda yeniden oluşumlara beraber imza atabiliriz.

MYSQL

Database yedekleriniz, MYSQL verileriniz artık daha güvende ve profesyonel ellerdedir.

Yaratıcıyız!

Yapımcıyız!