Kişisel Web Tasarımı

Kişisel Web Sitesi adından da anladığımız üzere, Kişiye ait olan web sitesidir. Bu web sitesi kişiye ait olduğu için öncelikle bir özgeçmiş yazılmalıdır. İş yerlerine başvuru yaptığımız da yazdığımız Cv ’ler şeklinde de olabilir. Hayatımızı, eğitimimizi, ilgi alanlarımızı burada anlatabiliriz. Bugüne kadar aldığımız belgeler, sertifikalar, birincilikler, çalıştığımız kurumlar daha birçok şey yazılabilir. Eğer varsa hobileriniz Fobileriniz yazılabilir. Sevdiğiniz sanatçıdan başlayarak en sevdiğiniz kitabı da yazabilirsiniz. Kişisel Web Tasarımı ‘nızı Hükümdar Bilişim ile yapabilirsiniz.

Kişisel Web Tasarımı İçeriği
  • Öncelikle özgeçmiş anlatılmalı ki kişiler sizi tanıyabilsin.
  • Kişinin hobileri, çalışmaları,
  • Çalışmaları ile ilgili Fotoğraf Albümü,
  • Eğer kendi çalışmaları ile ilgili videosu varsa paylaşılabilir.
  • Aldığı ödüller, blog yazıları,
  • Sosyal Medya hesapları,
  • Web Sitesinin konusu, Yer almaktadır.
Kişisel Web Sitesi Nasıl Hazırlanır?

Kişisel Web sitesi hazırlamak Kişisel Web Tasarımı içeriği bölümünde anlattığımız üzere çok kolaydır belli bir çabaya gerek yoktur. Kendinizi ne kadar iyi tanıtırsanız o kadar daha güzel bir Kişisel Web Sitesi oluşturabilirsiniz. Öncelikle biyografi ile başlayabilirsiniz bunun için de aldığınız ödüller, hobiler, fobiler, en sevdiğiniz sanatçı, en sevdiğiniz yazar, sevmediğiniz filmler, sevdiğiniz filmler gibi birçok konuyu anlatabilirsiniz. Bu bölümleri tamamladıktan sonra sıra Web sitesini açmaktadır. Kişisel Web Tasarımı Hükümdar Bilişim size bu konuda yardımcı olmaktadır.

Kişisel Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Her web sitesinde ki gibi Kişisel Web Tasarımı da sade ve akıcı olmalı. Web sitelerinin en önemli özelliği budur ve her siteyi kapsar. İçerik sade bir anlatım da olmalı en sade şekilde ama en güzel bir biçimde anlatılmalı. Sanat eklenmeli estetik olmalı. Samimi bir site olmalı Kişisel bir site olduğu için kendiniz çok net bir şekil de tanıtmalısınız. İçeriği okuyanlar hem sizi tanırken hem de eğlenebilmeli. Web Siteniz kişisel olduğu için tamamı ile size yönelik olmalı ve özgün olmalı. Okuyanları yormamalı, tasarımlar gözü yormamalı, logo varsa yazıların önüne geçmemeli, dikkat dağıtmamalı, Sade ve özgün bir dille anlatım yapılmalı Kişisel Web Tasarımı sizi en doğru şekilde yansıtmalı.